Nejčastější dotazy

Zde přinášíme nejčastější dotazy (témata) + odpovědi na ně. Pokud máte jiný dotaz, na který jste zde nenašli vysvětlení, napište nám na mail: srazZAVINÁČbulici.cz 🙂

MŮŽOU SE ZÚČASTNIT KŘÍŽENCI?

Když se váš voříšek bude aspoň trochu podobat některému z bull plemen, bude zapsaný také – kdyby náhodou nebyl (což se nestává, to už by fakt musel vypadat spíš jako pudlík, čivava, nebo třeba bernardýn ad.), bude srdečně vítán jako divák (a může se klidně zúčastnit i soutěží apod.).

JE NUTNÁ REGISTRACE PŘEDEM?

Není, registrace do rekordu je vždy až přímo na místě (za dohledu komisaře z agentury Dobrý den).

Stejně tak registrace do zábavných soutěží – vše až přímo na místě.

MUSÍ MÍT PES PRŮKAZ PŮVODU?

PP na Rekord Bull Srazu nikdy nijak nezkoumáme ani neřešíme, důležitá je podobnost s konkrétním bull plemenem (viz seznam zde).

MŮŽE SE ZÚČASTNIT KUPÍROVANÝ PES?

Dle oficiálního stanoviska z Ministerstva zemědělství se kupírovaní psi mohou srazu zúčastnit a být zapsaní do rekordu, jen se nesmějí zúčastnit doprovodných soutěží.

MUSÍM MÍT OČKOVACÍ PRŮKAZ?

Nemusíte – prostě jdete na procházku do parku (kam ho taky nenosíte), a najednou ejhle, bullsraz 🙂

MŮŽOU PŘIJÍT I JINÍ PSI (NE BULL)?

Jasně, vítáni jsou VŠICHNI pejsci, jen pokud nejsou viditelně podobní nějakému bull plemeni dle FCI (viz zde – výčet plemen), nebudou zapsáni do rekordu, ale budou srdečně vítáni 🙂

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ K FOCENÍ NA AKCI:

Naše akce se koná na veřejném prostranství. Návštěvou srazu každý divák souhlasí, že může být předmětem fotografování (oficiální fotograf/ka akce je viditelně označen/a, např. kartičkou, FOTOGRAF/KA AKCE). Fotky pořízené na naší akci mohou být kdykoliv v budoucnu využity zpravodajským způsobem (reportáže o akci) v médiích (zejména v tisku, audiovizuálních médiích a na internetu vč. sociálních sít).

Pokud si focení své osoby výslovně nepřejete, musíte to explicitně oznámit přímo fotografovi/ce! Za focení třetími osobami neneseme žádnou zodpovědnost.

Podpisem na Registračním formuláři (k rekordu) dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů spojených s účastí na srazu a s použitím fotografií a videozáznamů (pořízených v průběhu srazu) a jejich použitím pro archivní a propagační účely pořadatele, jak to vyžaduje zákon 101/2000 Sb.