Bullsraz podle Edy

Bull sraz po deváté je minulostí

Zdar parto, jak asi všici víte, tak včera se konal už 9 (!) ročník srazu bulíků, všech bulíků. Nás, bulíků origoš, stafíků, pitů apod. Já zvostal doma, ale vyslal sem tam vyslance. Pan velkej vosedlal Tatru a vyrazil na Stodůlky. Počasí ideál, prostor taky, jak vostatně říká dost účastníků, takže za rok na jubilejní desítce zase tam? No a neb je tatík po noční a včera byl před, tak budem drobet stručnější, neb vobvykle, proto se na srazu ani moc dlouho nevohřál.
Rekord v bullpesanech se sice nepřekonal, ale víc než 500 nikoliv krvežíznivejch bullů není rozhodně málo, a to sem já chyběl 😉 Na louce bylo fajně, tatíka si všimlo a poznalo kupodivu dost přítomnejch bullíkářů, teda hlavně bulíkářek, čemuž se diví eště teď. Na druhou stranu fousatou kráčející skálu (😁) nejde nepoznat, kór, dyž je tady u mě taky furt vidět, že jo. Takže mi dovezl spoustu spoustu pozdravů a ptaní se na mojí maličkost, za což děkuji mockrát. Pánbůh vám to vrátí na bulících 😉 Krom toho ale taky dovezl bulíčí kalendář, a né jeden. Jasný, sem v něm taky zvěčněnej, konkrétně vás budu oblažovat svojí přítomností ve 34. tejdnu příštího roku, 2023. No a proč jich přivezl víc? Protože musíme podarovat ty, co o to stojej, ale hlavně výtěžek z jeho prodeje de zase a jen na bulíky, co nemaj tu kliku, jako třebas já. Takže pokud byste někdo chtěl podpořit bulíky v nouzi, napište si o kalendář na následující adrese: kalendar@bulici.cz .
Stojí něco málo přes dvě kila a poštovný k tomu, to není zas tak moc, co myslíte? Tatík to hned přepočítal na plzeňský a vyšlo mu to krásně. Vodpustí si u nás v 5P pět piv na účet jednoho kalendáře a je to. To už za buldy přece stojí! Takže neváhejte a pište o něj. A krom kalendáře taky dovezl pár věcí vod EMANa. Já vím, polštáře nejsou hračka, ale… 😅 Tímto děkuji taky za pozdravy tetám právě vod EMANa 😉 A taky za EMANsůšu 😉 No a to je ve zkratce tak vše o bezva akci. Katka Kašparová si zaslouží poděkování za organizaci Rekord Bull Sraz 👍! A Andrea Těšínská za prodej kalendářů 👍Tak hezkou neděli všem👍
PS: Moc zdravím bílou staffíčí slečnu a jednou jí poznám i já🙃

Eda The Bull aneb zápisky ze života šílence

original příspěvku na fb zde